Ogłoszenia:

Dying Light 2 – zagramy jeszcze w tym roku!

img
maj
28

Odbył się zapowiadany kilka dni temu stream, na którym Techland zdradził kilka szczegółów na temat swojej nadchodzącej produkcji.

„Dying2know” z początku niebezpiecznie przypomniało mi „Night City Wire”, więc w pierwszych minutach transmisji przed oczyma miałem połączenie świetnie „oprawionych” zapowiedzi, przesadzonego PR-u i produktu końcowego, który okazał się nie spełniać pokładanych w nim nadziei. Na szczęście stream nie był przeładowany przechwałkami i obietnicami, a całkiem konkretnymi, ale dość oszczędnymi informacjami, które pozwolą nam rzucić okiem na to, jakie będzie Dying Light 2.

Poznaliśmy nowego bohatera, dowiedzieliśmy się co nieco na temat założeń fabularnych i frakcji, a także świata, jaki przyjdzie nam zwiedzać w grze. Pełny zapis całego streama znajdziecie tutaj, a poniżej – fragment gameplayu:

Zgodnie z przewidywaniami, w trakcie transmisji zaprezentowana została Edycja Platynowa pierwszej części, zawierająca podstawową wersję gry oraz 22 dodatki. Co wchodzi w jej skład? Zacytujmy:

– Dying Light – pełna wielokrotnie nagradzana gra.

– Dying Light: The Following – ogromny dodatek z nową fabułą, rozległą oryginalną mapą i modyfikowanym pojazdem typu łazik.

– Dying Light: Horda Bozaka – wymagający tryb gry z własną częścią fabuły.

– Kuchnia i magazyn – dwie dodatkowe strefy kwarantanny.

– Pakiet Ultimate Survivor – unikatowe uzbrojenie i stroje.

– Pakiet skórek Crash Test – szalony zestaw elementów kosmetycznych.

– Hellraid – nowy tryb gry w nastrojach dark-fantasy.

– Ogromna kolekcja skórek i broni, dzięki którym siekanie zombie na plasterki jest jeszcze fajniejsze:

Pakiet 5th Anniversary
Pakiet Harran Ranger
Pakiet Gun Psycho
Pakiet Volatile Hunter
Pakiet White Death
Pakiet Vintage Gunslinger
Pakiet Rais Elite
Pakiet Godfather
Pakiet Harran Inmate
Pakiet Retrowave
Pakiet SHU Warrior
Pakiet Volkan Combat Armor
Pakiet Classified Operation
Pakiet Viking: Raiders of Harran
Pakiet Harran Tactical Unit

A wracając do Dying Light 2, to wystartowały preordery – najtańsza edycja kosztuje 199 zł, a za zakup w przedsprzedaży dostaniemy pakiet skórek do gry. Możecie go złożyć w tym miejscu.

Wyciek, o którym pisałem już ubiegłej nocy na naszym Discordzie został potwierdzony – Dying Light 2 ukaże się już 7 grudnia bieżącego roku.

To tyle, jeśli chodzi o najważniejsze informacje, jakie przyniósł stream Techlandu. Studio już delikatnie sugeruje, że „Dying2know” jeszcze powróci. Kiedy i w jakiej formie – przekonamy się zapewne niedługo.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *