Ogłoszenia:

Dying Light 2 – pokaz gry już jutro!

img
maj
26

Dying Light 2 ma realną szansę na bycie największym hitem Techlandu. Już jutro odbędzie się pokaz, na którym dowiemy się więcej na temat gry.

Przez ostatnie tygodnie Techland coraz częściej przypominał nam o Dying Light 2. Ostatnie Q&A przyniosło odpowiedzi na kilka pytań nurtujących fanów, ale postawiło także wiele nowych znaków zapytania… Możliwe, że już jutro część wątpliwości zostanie rozwiana – studio rozesłało niedawno paczki, w których znaleźć można było plakat, latarkę UV oraz krótki list. Zdjęciem zawartości przesyłki podzieliło się między innymi CD-Action:

Po podświetleniu plakatu pojawia się data – 9 PM CEST, czyli 21:00 czasu polskiego – to właśnie o tej porze na Twitchu rozpocznie się pokaz związany z Dying Light 2. Twórcy nie zdradzili czego możemy się spodziewać, ale na pewno zobaczymy jakieś nowe fragmenty rozgrywki i poznamy kolejne szczegóły na temat nadchodzącej produkcji rodzimego dewelopera.

Najprawdopodobniej pokazowi towarzyszyć będzie ujawnienie specjalnej edycji pierwszej części, która kilka dni temu pojawiła się w sklepie Microsoftu. Jeśli jeszcze o niej nie słyszeliście, to krótkie wyjaśnienie: Edycja Platynowa Dying Light ma objąć 4 większe dodatki oraz 17 mniejszych. Nie jest to pełny zestaw rozszerzeń, ale zdecydowana większość, która pozwoli cieszyć się większością zawartości, jaką Techland uzupełniał Dying Light przez ostatnie lata.

Z plotek ostatnich dni warto wymienić jeszcze rzekomą okładkę Dying Light 2 w wersji na PS5, która wypłynęła na jednym z serbskich sklepów z grami:

No to dla przypomnienia – stream Techlandu obejrzycie w tym miejscu. Start już jutro (27 maja) o 21:00. A jeśli chcecie obejrzeć przesyłkę od Techlandu, to na kilku kanałach na YouTube pojawiły się filmy z prezentacją jej zawartości. O, na przykład tutaj.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *