Ogłoszenia:

„Dwa Mutanty” Romana Kulikowa wkrótce po polsku

img
sie
19

Jeśli interesuje Was książkowe uniwersum S.T.A.L.K.E.R.-a, już za chwilę pojawi się coś nowego – „Dwa Mutanty” pióra Romana Kulikowa w polskiej wersji językowej.

Szczerze mówiąc ja nigdy nie byłem wielkim fanem książek z uniwersum S.T.A.L.K.E.R.-a i chyba jest to główny powód, dla którego praktycznie nic na ten temat się na Centrum Zony nie pojawia. Jeśli jest wśród Was ktoś, kto chciałby się podzielić przemyśleniami na ten temat – dajcie znać tu, tu albo tu.

Roman Kulikow, urodzony w 1976 roku w rosyjskiej Penzie to jeden z najbardziej znanych autorów książek osadzonych w uniwersum S.T.A.L.K.E.R.-a. Przynajmniej na wschodzie, ponieważ u nas nie doczekał się (jeszcze?) tak dużej popularności wśród fanów serii GSC Game World. Może się to zmienić już 20 sierpnia, kiedy na rynku pojawią się „Dwa Mutanty” – kolejna powieść Kulikowa, przetłumaczona przez Michała Gołkowskiego.

Wydawca pisze o książce tak:

„Godzina próby minęła, nadszedł czas wytchnienia. Czas leczenia ran i błogosławionej, spokojnej codzienności.
Jednak sielankowy piknik nad jeziorem nie potrwa długo. Kret powinien był pamiętać, że żaden dobry uczynek nie pozostanie bez kary. I właśnie nadszedł czas kary, zemsty i ostatnich szans.
Towarzysze, którzy wynieśli cało głowy z niejednej awantury, będą musieli stawić czoła atakowi, którego siła nie daje zbyt wielkich szans na przetrwanie. A gdyby jednak im się udało, Zona przygotowała jeszcze jedną niespodziankę”.

Oryginał został wydany w roku 2011 i według wszystkich źródeł książka jest wynikiem współpracy Jerzego Tumanowskiego oraz Romana Kulikowa, o czym z jakiegoś powodu nie ma żadnej wzmianki w polskim wydaniu. Wygląda na to, że to już nie pierwszy raz

„Dwa Mutanty” możecie nabyć już jutro w atrakcyjnej cenie na przykład w tym miejscu.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *