Ogłoszenia:

Do Chernobylite zawita wkrótce nowa lokacja

img
paź
13

Data premiery nowego rozszerzenia nie jest jeszcze znana, ale coś mi mówi, że nie będziemy czekać długo.

The Farm 51 dalej realizuje swoje plany popremierowego wsparcia dla Chernobylite. Dzięki wydanym dotychczas DLC gra wzbogaciła się o sporo nowej zawartości, choć to nie wszystko co firma dla nas przygotowała. W najnowszym dodatku, zatytułowanym Green Walls, zamiast nowej broni i nowinek technicznych (jak przy okazji wprowadzenia do gry śledzenia promieni), pierwsze skrzypce będzie grała zupełnie nowa lokacja.

Wieże chłodnicze, stojące około 3 km na wschód od IV bloku elektrowni atomowej miały być kolejnym etapem rozbudowy kompleksu i zapewnić, jak nietrudno się domyślić, dodatkowe chłodzenie dla coraz bardziej wymagającej instalacji. Historia potoczyła się jednak w taki sposób, że jedna z wież została niemalże ukończona, budowa drugiej ruszyła i obydwie miały zostać oddane do użytku pod koniec 1986 roku. Ciekawostka – pierwsza z nich mierzy około 120 metrów, a docelowo miała sięgnąć 150 metrów, czyli dokładnie tyle, ile radar Duga.

Jeśli mieliście okazję zwiedzić to miejsce w rzeczywistości, na pewno zrobiło na was ogromne wrażenie. Jeśli nie – możliwe, że będzie ku temu okazja w najnowszej produkcji GSC, ponieważ w jednej ze scen zwiastuna z gameplayem ze Stalkera 2 znajdują się praktycznie w centrum kadru. Do premiery gry zostało jednak jeszcze trochę czasu, a Chernobylite pozwoli nam zajrzeć tam już niedługo. W ramach przedsmaku opublikowano 3 nowe screeny:

Pomimo średniego startu, moja przygoda z Chernobylite była naprawdę udana i kto wie – może premiera nowego rozszerzenia z nową lokacją jest dobrym momentem, by powrócić do tej wersji Zony…

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *