Ogłoszenia:

Denis Lubimow – głos Skifa ze S.T.A.L.K.E.R.-a 2

img
sie
14

Kolejna osoba, biorąca udział w pracach nad S.T.A.L.K.E.R.-em 2 odnaleziona!

Następną po Leonidzie Zacharczenko osobą, zaangażowaną w powstawanie S.T.A.L.K.E.R.-a 2 jest człowiek użyczający głosu Skifowi (czyli głównemu bohaterowi gry) w ostatnim zwiastunie. Aktualne przewidywania są takie, że Skif będzie bardziej rozmownym protagonistą niż poprzednicy, ale charakter i motywacje stalkera, w którego wcielimy się w Sercu Czarnobyla pozostają tajemnicą GSC Game World.

Głosem Skifa okazał się być trzydziestoletni Denis Lubimow – ukraiński wokalista, showman oraz aktor. Studiował najpierw śpiew klasyczny, a następnie wokal popowy na Uniwersytecie Kijowskim im. Borysa Hrinczenki. W marcu 2011 roku został odznaczony nagrodą „Odkrycia Roku” w ogólnokrajowym konkursie muzycznym, a kilka miesięcy później wystartował w trzech popularnych programach (między innymi „Фабрика зірок” – ukraińskim odpowiedniku naszego „Idola”).

Denis Lubimow

Na razie jedyną źródłem w kwestii udziału Denisa w produkcji S.T.A.L.K.E.R.-a 2 jest on sam – pisał o tym na swoim Instagramie oraz Facebooku. GSC Game World jeszcze nie potwierdziło tego oficjalnie, ale wysłaliśmy już zapytania w tej sprawie – zaktualizujemy newsa, kiedy otrzymamy odpowiedź.

https://youtu.be/SjDMwsbaSd8 Это честь для меня, принимать участие в создание геймплей трейлера ,такой легендарной...

Opublikowany przez Denisa Lyubimov Wtorek, 15 czerwca 2021

Denis ma na swoim koncie również kilka innych sukcesów, w tym główną rolę w musicalu o Drakuli. Kawałek możecie zobaczyć i posłuchać tutaj:

Na koniec dodam, że podobno po dziadku (aktorze – Siemionie Lichogodienko) odziedziczył talent do parodiowania i dźwiękonaśladownictwa. Kto wie, być może dzięki temu będzie podkładał głos również pod niektóre mutanty w S.T.A.L.K.E.R.-ze 2? 😉

A tak poważnie – jeśli chcecie poznać Denisa bliżej, zapraszamy na jego stronę internetową, gdzie znajdziecie linki do social mediów artysty oraz inne ciekawe informacje o jego karierze.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *