Ogłoszenia:

Debiut Chernobylite na konsolach i nadchodzące DLC

img
wrz
30

The Farm 51 nie opuszcza jeszcze Zony – oprócz wydań konsolowych, w nadchodzących miesiącach Chernobylite dostanie nową zawartość za sprawą DLC.

Stosunkowo niedawno udało mi się przebić przez Zonę w skórze Igora i zobaczyć jedno z zakończeń najnowszej produkcji The Farm 51. Od niedawna posiadacze PS4 oraz Xboxów One również mogą poznać sekrety Chernobylite – i choć nie obeszło się bez drobnych problemów (jak psucie zapisów w wersji na sprzęt Sony, o czym można przeczytać w jednej z pierwszych recenzji), to port stoi na przyzwoitym poziomie.

Posiadcze Xboxa Series X|S lub PS5 będą mogli skorzystać z darmowej aktualizacji, która ukaże się w przyszłości. Z kolei kolekcjonerzy mogą zaopatrzyć się w wersję fizyczną, zawierającą mapę Zony, artbook oraz pocztówki. Gra w tej formie dostępna będzie w Europie już od jutra.

To jednak nie koniec przygody, ponieważ The Farm 51 zapowiedziało właśnie dalsze wspieranie swojej gry; na przestrzeni kolejnych 14 miesięcy Chernobylite zostanie rozszerzone o szereg dodatków, a pierwszy z nich zadebiutuje już na tegoroczne Halloween – zmierzymy się z nowymi potworami, a także sprawdzimy nowe misje poboczne. Kolejne DLC wychodzić będą aż do ostatniego kwartału 2022. Wygląda na to, że dostaniemy zarówno mnóstwo darmowego contentu (takiego jak nowe mapy, tryby gry, bronie) jak i płatnej zawartości. Pełny rozkład jazdy „Kolorów Czarnobyla”, jak nazwano popremierową zawartość, znajdziecie tutaj:

Opisy nadchodzących nowości są na razie dość lakoniczne, ale twórcy z pewnością udostępnią więcej informacji już niedługo.

Udało Wam się już sprawdzić Chernobylite? Jeśli tak, to dajcie nam znać, jakie są Wasze wrażenia!

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *