Ogłoszenia:

Days Gone z datą premiery na PC

img
kwi
15

Kolejny hit od Sony, zgodnie z zapowiedziami, zadebiutuje już w najbliższym czasie.

Ostatnie informacje o ewentualnym sequelu nie napawają optymizmem. Jason Schreier twierdzi, że druga część Days Gone nie powstanie, ponieważ studio Bend odpowiedzialne za grę, zostało przeniesione do prac nad nową częścią Uncharted. Oczywiście fani wzięli sprawy w swoje ręce i niemalże natychmiast przygotowali petycję skierowaną do Sony, której celem jest przekonanie firmy do zmiany zdania. Na tę chwilę jest już ponad 15 tysięcy podpisów.

Co z tego będzie – przekonamy się w nadchodzących miesiącach. Tymczasem już niedługo gracze pecetowi będą mieli okazję zapoznać się z pierwszą częścią gry. Do największych zmian, jakie znajdą się w Days Gone na PC znajdziemy obsługę rozdzielczości 21:9, brak limitu klatek, więcej opcji graficznych, a także wsparcie zarówno dla myszki i klawiatury, jak i kontrolerów. Gra zadebiutuje na Steamie już 18 maja w cenie 169 zł.

Pojawił się także zwiastun:

Nie wiem jak Wy, ale ja z ciekawości sprawdzę, czy przygody Deacona St. Johna zasługiwały na wszystkie pochwały, jakie pojawiły się w recenzjach. Średnia na Metacriticu na poziomie 71 nie sugeruje wielkiego hitu, ale solidne „wyższe stany średnie” i na to się nastawiam.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *