Ogłoszenia:

Dark Path wylądowało, ale jako otwarta wersja beta

img
wrz
21

Dark Path, czyli jedyny tak rozbudowany mod fabularny na platformie Lost Alpha właśnie wylądował. Problem w tym, że…

No dobra, dwa problemy. Pierwszy jest taki, że na ten moment mod dostępny jest tylko w języku rosyjskim, co większości z Was utrudni lub wręcz uniemożliwi grę. Drugi problem to kwestia tego, że autorowi nie udało się wyeliminować wszystkich błędów. To oznacza, że Dark Path wychodzi jako otwarta beta, a nie oficjalnie ukończona produkcja.

Dark Path

Na ten moment ciężko stwierdzić jak długo w tej becie pozostanie; twórca ma mniej lub bardziej wyimaginowane poważne problemy z komputerem, zatem dalszy los moda stoi pod znakiem zapytania.

Nie pograliśmy zbyt długo, ale pierwsze wrażenie jest całkiem niezłe. Na uwagę zasługuje mroczna, cięższa względem Lost Alphy atmosfera oraz ciekawy sposób zawiązania akcji. Ciężko powiedzieć, czy dalej również trzyma poziom.

Jeśli jesteście ciekawi dokąd zaprowadzi Was Mroczna Ścieżka, przygotujcie się na sporo ściągania – paczka waży około 10 GB, a po rozpakowaniu zajmuje prawie trzy razy tyle… Na razie nie dodajemy moda do katalogu, ale zostawiamy linka tutaj.

Dark Path
Dark Path

Na koniec łapcie materiał z pierwszych 20 minut gry:

A jeśli bariera językowa jest dla Was przeszkodą nie do przejścia i nie możecie zagrać w Dark Path, może czas odświeżyć (lub zmierzyć się po raz pierwszy) Lost Alphę?

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *