Ogłoszenia:

Dark Path – rozwój moda na silniku Lost Alphy zatrzymany

img
sty
06

Dark Path, czyli nadzieja na nową produkcję fabularną na platformie Lost Alpha, stało się pierwszą „ofiarą” 2021 roku i nic dziwnego… Od dłuższego czasu wszystko wskazywało na to, że do tego dojdzie.

Choć twórca nie udostępniał zbyt wielu informacji, nieliczne wiadomości pozwalały przypuszczać, że można szykować się na dopracowaną produkcję. Po latach tworzenia, we wrześniu ubiegłego roku ukazała się wersja beta, przeznaczona do otwartych testów. Informowaliśmy o tym tutaj. Zainteresowanie Dark Path w dzień premiery było duże głównie dlatego, że jest to pierwszy projekt fabularny tworzony na tym samym silniku, co Lost Alpha.

Ostatnio twórca przyznał, że ubiegły rok nie był dla niego łaskawy – najpierw problemy ze sprzętem, potem gorączkowe łatanie wrześniowej wersji Dark Path, a na końcu trudna decyzja o odłożeniu projektu na półkę. Na ten moment mod nie zostanie dokończony, a autor postanowił zrobić sobie przerwę. Trudno przewidzieć ile potrwa, ale prawdopodobnie po niej zajmie się czymś zupełnie innym.

Niewykluczone, że Mroczna Ścieżka zostanie załatana i uzupełniona w przyszłości, choć jest to przyszłość raczej odległa. Dobra wiadomość jest taka, że jeśli ktoś z Was chce się skusić na przejście moda, podobno da się do dobrnąć do zakończenia. Tutaj znajdziecie więcej informacji na temat moda, a linki do pobrania pełnej wersji oraz łatki macie poniżej.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *