Ogłoszenia:

Chernobylite w pudełku? Tylko na PS4

img
cze
29

Premiera wyczekiwanej gry od polskiego The Farm 51 zbliża się wielkimi krokami, a niedawno pojawiły się dobre wiadomości dla posiadaczy konsol Sony.

Pełną wersję Chernobylite sprawdzimy na komputerach już 28 lipca bieżącego roku, czego dowiedzieliśmy się mniej więcej dwa tygodnie temu. Wygląda na to, że termin premiery pozostaje niezagrożony – pozostaje więc trzymać kciuki za „farmerów”, którzy oprócz dopieszczania wersji pecetowej, pracują nad portem gry na konsole.

Chernobylite ukaże się na wszystkich liczących się, „dużych” platformach, tzn. na PS4, Xboxie One oraz naturalnie na PS5 i Xboxie Series X|S. Nie znamy dokładnej daty premiery na konsolach poprzedniej generacji – wiemy tylko, że odbędzie się ona jeszcze tego lata. Z kolei wersja na obecną generację zadebiutuje w późniejszym czasie.

Dobra wiadomość dla posiadaczy konsol Sony jest taka, że Chernobylite dostanie wersję pudełkową na PS4 – poinformowało o tym Perp Games kilka dni temu. Nie wiemy, czy podobna edycja ukaże się na PS5 lub innych platformach.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *