Ogłoszenia:

Chernobylite – siódmy mega patch i wersja na konsole!

img
paź
30

Ledwie wczoraj zrobiliśmy małe podsumowanie informacji i zapowiadaliśmy nowy mega patch do Chernobylite. Już dziś możecie go sprawdzić na własnej skórze. Ponadto pojawiła się zapowiedź konsolowej wersji gry.

The Woman in Red Dress to – jak piszą sami twórcy:

„ponad 500 tweaków, fixów i poprawek, których po prostu nie dalibyśmy radę w rozsądny sposób wymienić!”

Najważniejszymi zmianami perspektywy opowieści jest dodanie dwóch nowych misji – Hard Truth oraz Black Stalker. Wraz z nimi do gry zawędrowały także dwa nowe poziomy: Stealing the Ariadna’s Technology oraz tytułowy The Woman in Red Dress.

The Farm 51 chyba lubi „dwójki”, bo możemy przetestować również dwie nowe bronie – Chernobylite Blaster i Anti-Chernobylite Blaster. W ten sposób wprowadzono do gry delikatne elementy metroidvanii; niektóre lokacje zostały rozszerzone, ale część miejsc jest początkowo niedostępna. By przebić się przez przeszkody, Igor będzie potrzebował dodatkowych gadżetów, które będzie można wyprodukować dopiero po ulepszeniu bazy.

Flara pozwoli oczyścić przejścia zablokowane czarnobylitem

Pojawił się też zwiastun nadchodzących wersji konsolowych Chernobylite. Gra zmierza na sprzęty obecnej i nowej generacji, a wydawcą zostało All In! Games, które kojarzyć możecie z różnych tytułów, np. wydanego ostatniego Ghostrunnera czy nadchodzącego Paradise Lost, którego demo analizowaliśmy na łamach Centrum Zony.

Na Steamie pojawił się też dodatkowy raport, w którym deweloperzy robią podsumowanie ostatnich miesięcy prac. Przyznają, że część wprowadzonych zmian spotkała się z aprobatą społeczności, część nie.

Nowe modele, nowi przeciwnicy, interfejs i wiele innych rzeczy, o których pisaliśmy wczoraj możecie sprawdzić sami – siódmy mega patch do Chernobylite jest już dostępny. Pełny raport autorstwa The Farm 51 przeczytacie tutaj.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *