Ogłoszenia:

Cheeki breeki i v damke w STALKER-ze 2?

img
wrz
17

Dziś krótko o cheeki breeki i v damke – klasycznym tekście z trylogii, na który wszyscy czekamy w STALKER-ze 2…

Podczas gdy polska społeczność zainteresowana tematem STALKER-a 2 zastanawia się nad udziałem Mirosława Utty w lokalnej wersji gry, ludzie na wschodzie mają „większe” problemy. Coś w tym jest, bo niektóre teksty z gry – te bez tłumaczenia lektora – wyryły się w świadomości fanów z całego świata.

Gdybym zapytał Was o najbardziej znaną odzywkę z trylogii, odpowiedzielibyście zapewne bez wahania, że to „cheeki breeki i v damkee”, oznaczające – w wielkim skrócie – zdobycie nad kimś przewagi.

To ikoniczne powiedzonko nagrał niejaki Grigorij German – prezenter, obecnie pracujący między innymi w ukraińskiej telewizji. Jeden z użytkowników Instagrama postanowił zapytać go o udział w nagraniach głosów do STALKER-a 2…

– Grigorij, cheeki breeki iv damke?
– 😛
– Usłyszymy Cię w STALKER-ze 2? Wszyscy kochają teksty Bandytów Twojego autorstwa
– Nikt mnie jeszcze nie zaprosił
– Dzięki za odpowiedź, będziemy czekać. Kochamy Cię!

Oczywiście to, że GSC jeszcze nie nawiązało kontaktu z Grigorijem nie oznacza, że nie zrobi tego w przyszłości… Prawdę mówiąc ciężko byłoby mi uwierzyć w brak zarówno legendarnego cheeki breeki i v damke w STALKER-ze 2, jak i samego Grigorija, który oprócz Bandytów, podłożył głos pod Najemników i informatora w Barze.

Do tematu oryginalnych głosów w STALKER-ze wrócimy jeszcze bardziej kompleksowo przy okazji innego artykułu. Profil na Instagramie Grigorija znajdziecie tutaj.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *