Ogłoszenia:

Charytatywna wyprzedaż gier GSC Game World

img
kwi
04

Świetna okazja do zdobycia wszystkich gier studia.

Zakładamy, że pewnie większość z Was posiada w swoich bibliotekach trylogię STALKER-a. Niektórzy pewnie w kilku wersjach… Jeśli do tej pory nie mieliście okazji sprawdzić innych gier GSC, takich jak trylogia Kozaków czy Codename: Outbreak (u podstaw którego leży także pierwotny pomysł na STALKER-a), to jest ku temu świetna okazja – rozpoczęła się właśnie charytatywna wyprzedaż produkcji od GSC!

Oprócz wspomnianych tytułów, za parę złotych możecie dostać American Conquest oraz Heroes of Annihilated Empires. Szkoda tylko, że nie ma Hover Ace… Dwa lata temu jeden z fanów zabierał się za odświeżenie gry, jednak najwyraźniej nic z tego nie wyszło.

Wyprzedaż znajdziecie na Steamie, GOGu, Humble Bundle, Fanatical oraz Greenmangaming. Akcja trwa do 11 kwietnia, a wszystkie środki zebrane podczas jej trwania zostaną przekazane fundacji wspierającej Siły Zbrojne Ukrainy między innymi poprzez dostarczanie technologii czy organizowanie szkoleń dla żołnierzy. Więcej informacji tutaj.


Mamy serca po właściwej stronie i pomagamy Ukrainie tak bardzo, jak tylko jesteśmy w stanie. Jeśli również chcecie pomóc, do czego gorąco zachęcamy, możecie wesprzeć także jedną z poniższych, sprawdzonych zbiórek:

➜ https://www.siepomaga.pl/ukraina
➜ https://www.siepomaga.pl/atomukrainie
➜ https://www.ratujemyzwierzaki.pl/ukraina-zwierzeta

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *