Ogłoszenia:

Cenę nowego Xboxa poznamy prawdopodobnie w sierpniu

img
lip
30

Nie wszystkim musi się podobać to, że S.T.A.L.K.E.R. 2 zmierza na Xboxa nowej generacji, ale to już fakt potwierdzony przez GSC. Czy tego chcemy czy nie, musimy wziąć pod uwagę różne scenariusze związane z wydaniem gry.

Na przykład taki, że jeszcze do niedawna nie byliśmy pewni, czy AMD poradzi sobie z dostarczeniem na czas wszystkich podzespołów potrzebnych do produkcji zarówno PS5, jak i Xboxa Series X. Eksperci zwracali uwagę na branżowe raporty, wieszcząc przesunięcie premiery nowych konsol, co przełożyłoby się też na datę premiery S.T.A.L.K.E.R.-a 2

Na szczęście Lisa Su, czyli CEO AMD potwierdziła, że firmie uda się wyprodukować części zarówno dla Sony, jak i Microsoftu. Podobnie wygląda sytuacja z Ryzenem 4000 oraz Big Navi, czyli kartą graficzną, mającą zapewnić wzrost wydajności o około 50% względem RTX-a 2080Ti.

Jest szansa, że im bliżej będzie sama konsola, tym chętniej GSC Game World będzie chwaliło się informacjami o grze. Po ostatnim Xbox Game Showcase nie mieliśmy zbyt wielu konkretów, jednak ostatnio szef działu Xboxa, Phil Spencer zdradził, że w sierpniu otrzymamy więcej informacji na temat konsoli. Bardzo możliwe, że zostanie także ujawniona jej cena.

Czyli co, więcej informacji o S2 już niedługo?

Wywiad ze Spencerem, w którym zapowiada sierpniowe informacje, macie poniżej.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *