Ogłoszenia:

Build 749

img
gru
22

Najstarszy build, który właściwie nie ma nic wspólnego ze Stalkerem. Nic dziwnego – w końcu na tym etapie gra nosiła tytuł Oblivion Lost. O umieszczeniu akcji w Czarnobylu jeszcze nie pomyślano.

Jest tu sporo z Counter Strike’a 1.6 (lokacja przypomina de_aztec) oraz railgun z Quake’a III. Jest też kilka elementów „pożyczonych” z Serious Sama. Ponadto możecie powalczyć z najinteligentniejszą SI w grach. Jeden z przeciwników to „Mover”, a drugi – „Jumper”. Choć nazywanie tego „przeciwnikami” to spore nadużycie. W tym momencie jest to tylko ciekawostka, bo praktycznie nic co zobaczycie w tym buildzie nie przetrwało do, wtedy jeszcze odległej, premiery gry.

Pobierz

INSTRUKCJA INSTALACJI

Jako, że podczas instalacji możecie napotkać kilka problemów, zrobiliśmy osobną paczkę. Wystarczy ją pobrać, wypakować i uruchomić przez XR_3DA.exe.

Jeśli chcecie zobaczyć wspomniany kwiat sztucznej inteligencji, otwórzcie plik levels.ltx znajdujący się w game\data\l1_day. W sekcji [mobileobjects] dodajcie średnik (;) przed [a].

Inne buildy

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!
  • img
    lip 28, 2020 @ 6:14 am

    Po screenach ten build wygląda jak Serious Sam: First Encounter. Dobrze że chłopaki zmienili koncepcje i postawili na coś oryginalnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *