Ogłoszenia:

Build 1842

img
gru
06

Build 1842 to pierwsza kompilacja, która mniej więcej przypomina to, co dostaliśmy w Cieniu Czarnobyla. Oczywiście całość jest mocno nieoszlifowana i mogą zdarzyć się problemy natury technicznej, jednak kompilacja działa przyzwoicie. Są tutaj trzy poziomy: Kordon, Wysypisko oraz Agroprom – wszystkie zyskały nowe detale i zostały poprawione oraz zoptymalizowane względem ich poprzednich wersji.

Podobnie jak w pełnej wersji gry, zaczynamy w bunkrze Sidorowicza i mamy do wyboru dwa zadania: przyniesienie dokumentów z instytutu lub kradzież walizki z posterunku wojskowego.

Interfejs, wcześniej niekompletny, teraz jest niemalże ukończony. System zadań został przebudowany i zaczyna przypominać to, co pojawi się w sklepowym Cieniu Czarnobyla. A-life wydaje się być nieco lepsze, choć oczywiście systemowi ciągle daleko do oryginału.

W buildzie 1842 pojawia się mutant, który potem zniknie – to Psi-Pies, groźniejsza odmiana Nibypsa.

Kompilacja posiada też całkiem skomplikowaną animację picia wódki – z potrząsaniem butelką i wąchaniem jej zawartości włącznie.

Ostatnią godną uwagi rzeczą jest PDA, które można znaleźć w trakcie rozgrywki, co stanowi wstęp do oryginalnej fabuły Oblivion Lost, związanej z szukaniem fragmentów informacji po całej Strefie Wykluczenia.

Pobierz

Instrukcja instalacji

Rozpakowujemy archiwum, łączymy obydwie jego części w wybranym przez siebie katalogu i uruchamiamy jeden z dwóch plików: start.bat lub quick.bat.

Inne buildy

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *