Ogłoszenia:

Benchmark New Project już jest!

img
kwi
10

Możecie już sprawdzić, czy Nowy Projekt będzie wymagał od Was nowego komputera.

New Project, czyli kolejne dziecko twórców Lost Alpha DC rozwija się dalej. Nie wiemy zbyt wiele na temat samego moda, ale pod koniec zeszłego roku zapowiedziano benchmark, który miał pokazać nam przebudowany Agroprom i pozwolić na sprawdzenie swojego komputera pod kątem tego, czy da sobie radę z modem. Choć początkowo była mowa o wypuszczeniu go w pierwszym kwartale i twórcy zaliczyli kilka dni opóźnienia, to w końcu wylądował.

Stary-nowy Agroprom wygląda zaskakująco dobrze – twórcy od dawna chwalili się zwiększoną liczbą detali na lokacjach i benchmark New Project udowadnia, że faktycznie tak jest. Cieszy mnogość opcji możliwych do ustawienia z poziomu menu, pozwalająca dostosować moda praktycznie do każdego komputera. Benchmark jest dostępny w języku rosyjskim i angielskim, więc jeśli chcecie sprawdzić swój sprzęt, ściągniecie go tutaj.

Po pobraniu wystarczy rozpakować archiwum i uruchomić jeden z dwóch plików .bat. Całość zajmuje na dysku nieco ponad 7 GB. Wyniki testu zapisują się w folderze appdata/logs. Jeśli chcecie, możecie podzielić się nimi z twórcami moda na oficjalnej stronie New Project na VK.

A jeśli z jakiegoś powodu nie chcecie lub nie możecie sprawdzić benchmarka New Project, ale chętnie rzucicie okiem na przerobiony Agroprom, to poniżej macie krótkie wideo:

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *