Ogłoszenia:

Atomic Heart jest już właściwie gotowe. Nowy zwiastun na E3

img
maj
25

Wygląda na to, że Atomic Heart jest już bliżej premiery, niż sądziliśmy. A to nie koniec informacji na temat gry…

Choć nie wiemy w jakim stanie znajdowało się Atomic Heart na początku tego roku, wszystko wskazuje na to, że inwestycja chińskiego Tencenta pozwoliła znacznie przyspieszyć prace. Od czasu zaktualizowania strony internetowej kilka miesięcy temu, na temat debiutanckiej produkcji Mundfish zrobiło się cicho – aż do teraz.

Na oficjalnym Discordzie projektu pojawiły się konkretne informacje, w myśl których na E3 pojawi się nowy zwiastun Atomic Heart. Film podobno jest już gotowy i zobaczymy go już niedługo; w końcu tegoroczne E3 odbędzie się w dniach 12-15 czerwca.

Zaprezentowano również nowy zrzut ekranu, przedstawiający jedną z postaci, jaką najwyraźniej będziemy mieli okazję spotkać w grzę – Zinaidę Murawiewą.

Mniej więcej w tym samym czasie jeden z deweloperów zdradził, że studio przygotowało 323-stronicową książkę, w której znajdziemy najważniejsze informacje na temat tego oryginalnego uniwersum. Twórcy zamieścili w niej różne fakty, takie jak opis relacji pomiędzy USA a ZSRR, rys historyczny sięgający II Wojny Światowej, czy powody powstania placówki numer 3826, która będzie miejscem akcji produkcji.

Ogłoszeniu towarzyszyły dwa zdjęcia z fragmentami książki.

Debiutancka produkcja studia Mundfish nie ma jeszcze daty premiery, ale kto wie – być może już na E3 dowiemy się więcej.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *