Ogłoszenia:

ATOM RPG Trudograd – samodzielny dodatek opuścił Wczesny Dostęp

img
wrz
14

Bardzo dobry dodatek do bardzo dobrej gry wyszedł właśnie w pełnej wersji.

Mniej więcej miesiąc po oficjalnym starcie CentrumZony.pl ukazało się fanowskie, ale tworzone w porozumieniu z twórcami spolszczenie ATOM RPG. Jego stan był – delikatnie mówiąc – niezadowalający, co wykazałem na kilku przykładach z samego początku rozgrywki. Minęło prawie półtora roku i… spolszczenie zostało w tym czasie (słusznie) wycofane, a słuch o nim zaginął. I choć znalazł się chętny do zredagowania tekstu, to od grudnia zeszłego roku nie słyszeliśmy już nic na temat spolszczenia. Nadzieję może dawać pewna odpowiedź w wątku na Steamie, ale szybciej niż polska wersja ATOM RPG ukaże się samodzielny dodatek do gry. Szybciej, bo wczoraj opuścił Wczesny Dostęp.

Co w nim znajdziemy? Ponad 300 nowych postaci, mniej więcej 200 zadań do wykonania, czy ponad 100 modeli broni oraz kilkadziesiąt dodatków do niej. Do tego zupełnie nowe tereny, a wśród nich zarówno wielkie miasto, jak i tajny, sowiecki bunkier, tajemnicza wyspa czy podejrzany piracki tankowiec. Generalnie jest co robić i wszystkie nowości, jakie przynosi ze sobą Trudograd składają się na mniej więcej 40-45 godzin rozgrywki.

Izometryczne gry RPG swoje najlepsze czasy mają już za sobą, ale jeśli bawiliście się dobrze przy podstawce, a „wschodnia postapokalipsa” trafia do Was bardziej niż zachodnia (jak np. w – również świetnym – Wasteland 3), to przy ATOM RPG Trudograd spędzicie całkiem przyjemne kilkadziesiąt godzin.

Gra dostępna jest na Steamie i GOG-u za 49 zł.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *