Ogłoszenia:

Anomaly 1.5.1 – spolszczenie w najnowszej wersji już dostępne

img
lip
05

Zdaniem niektórych, pierwotne spolszczenie Anomaly nie spełniało pokładanych w nim nadziei. Na szczęście dla fanów moda, znalazła się grupa tłumaczy, którzy dopracowali ten projekt.

Trochę to potrwało, ale Anomaly w polskiej wersji językowej możecie pobierać już nie tylko za pośrednictwem naszego serwera na Discordzie, ale również tutaj, na CentrumZony.pl. Praca twórców spolszczenia nie jest jeszcze zakończona, ale na kolejną wersję będziecie musieli poczekać nieco dłużej. Ile? Tego nie wiem, ale zapytany o to koordynator projektu odpowiada tak:

„Nieoficjalne spolszczenie w obecnej, poprawionej wersji może być wrzucone na CZ. Jako autorzy poprawek nie przewidujemy póki co wprowadzania kolejnych, ale prowadzimy właśnie prace nad nowym i wolnym od wszelkich błędów tłumaczeniem”.

Najnowsze spolszczenie Anomaly w wersji 0.98.5 możecie pobrać w tym miejscu:

Kolejna wersja spolszczenia będzie zawierać sporo różnic względem tej obecnej, ale jeszcze za wcześnie, by o tym mówić. Damy znać niezwłocznie, kiedy tylko pojawią się nowe informacje.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!
 • img
  gru 4, 2021 @ 23:21 pm

  Dziękuje za stworzenie tego spolszczenia, mogę tym bardziej bawić się w stalkerze anomaly. Dziękuje raz jeszcze.

 • img
  pawel Odpowiedz
  mar 21, 2022 @ 15:23 pm

  witam 🙂 czy ktos pracuje nad spolszceniem jeszcze np. BsH lub EFP? czy projekt zostal porzucony?

 • img
  ladybird Odpowiedz
  mar 28, 2022 @ 12:40 pm

  @pawel – cześć, tu jedna z osób pracująca nad spolszczeniem 🙂 nad „głównym” spolszczeniem prace trwają nadal (szczegółów możesz dowiedzieć się, jeśli znajdziesz mnie na Discordzie Centrum Zony), co do tłumaczenia addonów – na pewno został przetłumaczony addon na Glowsticki. Ktoś tłumaczył BaSa, ktoś inny inne addony, wiem, że jeszcze został przetłumaczony addon na exosevy. Co do BSH i EFP, nic nie wiem na ten temat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *