Ogłoszenia:

Aktor podkładający głos pod bandytów wraca w Stalkerze 2

img
cze
13

Twórca i głos kojarzony z ikonicznym okrzykiem bandytów powróci do roli życia w Stalkerze 2.

Pamiętacie, jak u zarania tego małego przedsięwzięcia jakim jest ten centrumozo-stalkerworldowski grajdoł pojawił się temat aktora, podkładającego głos pod bandytów w oryginalnej trylogii? Ja nie pamiętam, ale zdaniem magicznej wyszukiwarki rzeczony Grigorij German już 4 lata temu dostawał pytania o swój występ w Stalkerze 2. Wtedy nikt go oficjalnie nie zapraszał do współpracy, a rok później nic się nie zmieniło, natomiast samo GSC pytane o współpracę z Grigorijem odpowiadało wymijająco.

Najnowszy zwiastun Stalkera 2, oprócz ogólnej poprawy jakości prezentowanej gry, przyniósł jeszcze jedną dobrą dla fanów wiadomość: Grigorij German pracuje przy Stalkerze 2 i podkłada głos oczywiście pod bandytów.

Czy inne, znane głosy też powrócą? Odpowiedź na to pytanie dostaniemy zapewne już po premierze wyznaczonej na 5 września tego roku.

Korzystając z okazji dodam, że wkrótce po publikacji ostatniego zwiastuna Renaissance PR ogłosiło współpracę z GSC w zakresie marketingu.

Firma ma na koncie liczne współprace z dużymi developerami oraz eventami, więc Stalker 2, przynajmniej od strony reklamowej, jest w dobrych rękach.

A jeśli zastanawiacie się, co w najnowszym zwiastunie Stalkera 2 piszczy, to przypominam o naszej małej analizie:

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *