Ogłoszenia:

Adaptacja Gunslingera do Przestrzennej Anomalii w drodze

img
sie
06

Przestrzenna Anomalia to jeden z bardziej znanych modów do Zewu Prypeci. Ciekawa, wciągająca przygoda na kilka dłuższych wieczorów być może stanie się jeszcze ciekawsza, za sprawą adaptacji Gunslingera.

Zarówno ja, jak wielu innych graczy wspominamy moda bardzo dobrze – to jeden z tych, do których pomimo zamkniętej struktury często się wraca; rzadko który mod do S.T.A.L.K.E.R.-a jest tak stabilny, kompletny i dopracowany. Ostatnia aktualizacja oznaczona numerem 4.1 wyszła trzy lata temu i dodała do tej opowieści całkiem sporo. Mimo tego, ciągle pozostała furtka do stworzenia części drugiej, która – nawiasem mówiąc – jest w przygotowaniu. Zanim doczekamy jej premiery, może warto będzie przypomnieć sobie przygody Zwiera raz jeszcze, za sprawą powstającej adaptacji Gunslingera do Przestrzennej Anomalii.

Autor rozpoczął prace ledwie kilka dni temu, dlatego jest zdecydowanie za wcześnie, by operować konkretnymi datami. Jako przedsmak, zerknijcie na poniższe wideo:

Jeśli nie mieliście okazji jeszcze sprawdzić, czy Przestrzenna Anomalia przypadnie Wam do gustu, zapraszamy do katalogu modów – jest po polsku.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *