Ogłoszenia:

6 listopada stream Omelczuka z okazji 10-lecia serii Metro [AKTUALIZACJA]

img
lis
02

Seria Metro skończyła w tym roku 10 lat. Z tej okazji studio postanowiło zorganizować stream z Omelczukiem – kompozytorem, pracującym przy wszystkich częściach gry.

Aleksieja Omelczuka, bo o nim mowa, znają bardzo dobrze zarówno fani serii Metro, jak i trylogii S.T.A.L.K.E.R.-a. Brał udział w nagraniu części soundtracka do Czystego Nieba, ale dopiero podczas pracy nad Zewem Prypeci rozwinął skrzydła i przejął pałeczkę głównego kompozytora.

Zdaniem niektórych soundtrack trzeciej części nie wpadał w ucho tak, jak ten z Cienia Czarnobyla, ale miał swoje momenty – wielu graczy zapamiętało szczególnie ostatni utwór, towarzyszący zakończeniu gry.

Kompozycje stworzone przez Aleksieja z myślą o serii Metro składają się na – zdaniem niektórych – jedne z lepszych soundtracków gier postapokaliptycznych.

4A Games z okazji obchodów 10-lecia serii Metro przygotowało specjalne wydarzenie. Już 6 listopada o 20:00 naszego czasu odbędzie się stream, który będzie można obejrzeć na YouTube, Twitchu lub Steamie. Omelczuk wykona główne motywy muzyczne wszystkich gier z serii Metro na żywo.

Zapiszcie to sobie w kalendarzach, albo śledźcie wydarzenie na Facebooku. Stream Omelczuka to dobra okazja do powspominania, ale też szansa na ujawnienie informacji o dalszych planach studia. Nie od dziś trwają spekulacje, że studio pracuje nad kolejną częścią Metra, a po ujawnieniu przejęcia 4A Games przez Embracer Group wyszło na jaw, iż współpracują z Saber Interactive.

[Aktualizacja]

Stream możecie oglądać tutaj:

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *