Ogłoszenia:

4A Games pokazało własne studio do skanowania 3D i motion capture

img
sty
10

To w takich warunkach powstaje nowa odsłona Metro… i być może nie tylko ona.

4A Games po sukcesie Metro Exodus (nieco zakłóconym krytykowaną przez wielu roczną wyłącznością dla Epic Games Store) zdążyło nieco odpocząć oraz przygotować całkiem nieźle oceniane dodatki – The Two Colonels oraz Sam’s Story. Choć kolejna odsłona przygód Artioma nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, bardziej niż prawdopodobne jest, że studio nad nią pracuje – co zresztą sami przyznali w komunikacie z listopada 2020 roku.

O nowej odsłonie Metro wiemy tylko tyle, że będzie. Nie pojawiły się żadne konkrety, a oprócz lakonicznego nawiązania w informacji z okazji dziesięciolecia serii, pokazano tylko kilka zdjęć. Wczoraj zdecydowali się pokazać nieco więcej – wyszło na jaw, iż 4A Games dysponuje własnym, niewielkim studiem do fotogrametrii i nieco większym do mocapu:

Wideo kończy się zachętą do zasilenia szeregów deweloperów, a jeśli zajrzymy do ofert pracy na oficjalnej stronie okaże się, że część z nich odwołuje się do pracy nad nową marką. Kto wie, być może 4A udało się urosnąć i ustabilizować na rynku na tyle, że pracują nad dwiema grami jednocześnie? Czas pokaże, pewnie w najbliższych miesiącach dowiemy się więcej.

Podobało się? Udostępnij i pomóż w ekspansji Centrum Zony!
  • img
    Marcin Odpowiedz
    sty 16, 2022 @ 22:59 pm

    Fajne studio a myszki od manta multimedia za 25 zł 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *